2021

Skialp nad Hrobem 2021

 VIZUALIZACE PRŮBĚHU ZÁVODU NA PLAY-MAP

Pokud chcete, aby byl váš pohyb závodem táké vidět na mapě play-map, pošlete váš záznam ve formátu GPX na vysledky@skialpnadhrobem.cz

Letošní 8. ročník je, tak jako všechno posledních 10 měsíců netradiční. Ale protože jsme to nechtěli vzdát a připravit vás tak o možnost si zazávodit, vytvořili jsme pro vás možnost, jak celý závod bezpečně odběhnout.

základní informace určitě přečtěte:

Startotvní časy (pohyb závodníku po trati) 8. ročníku závodu Skialpu nad Hrobem 2021 budou v pátek a v sobotu 5.2. a 6.2. v 16:30 až 20:00 hod pro oba tyto dny z běžeckého stadionu Lokomotivy Teplice. Odstartujte tedy tak, aby váš předpokládaný čas v cíli ideálně nepřekročil 20:00 hod. Důvodem je, že po tomto čase vjedou na sjezdovky rolby, které upravují sjezdovky na laně a hrozí tak kolize s vážnými následky. Jako tradičně se běží ve dvojcích z důvodu bezpečnosti. Dvojce spolu nesmí být v žádném místě závodu nijak spojena (netahat se). V případě jakékoliv nenadále události (úraz, zbloudění ap.) kontaktujte Horskou službu Bouřňák 601302632

kategorie ročníku 2021 bez rozlišení věku:

 1. dvojice muži
 2. dvojice ženy
 3. dvojice mix

start do měřeného závodu:

 1. zaregistrujte se pomocí formuláře
 2. prohlédněte si mapku trati
 3. cca hodinu před startem pošlete sms na číslo 725753702 s přibližným časem startu. (Důvod je ten, aby nedocházelo k opakovaným pokusům. Během trati může být náhodná kontrola)
 4. start je na stoupacích pasech!!! Další zouvání a nazouvání pasů bude označeno na trati.
 5. projdete kolem kamery umístěné za oknem bufetu Mc LOTE.
 6. Pokud to vaše aplikace neumí, uložte či zapište si středoevropský čas startu.
 7. ZAPNĚTE stopaře Mapy.cz, nebo tracker Strava, Suunto app, Garmin, Sport tracker ap. POZOR na moving time, musíte mít zapnuté stopky bez přerušování času při zastavení!
 8. ODSTARTOVALI jste!
 9. po absolvování trati STOPNĚTE A ULOŽTE si stopaře Mapy.cz, tracker Strava, Soonto app Garmin, Sport tracker ap. a uložte či zapište si středoevropský čas.
 10.  opět projdete kolem kamery umístěné za oknem bufetu Mc LOTE. Jste v cíli!

pošlete nám výsledný čas:

11. Hned jak to bude možné sdílejte váši trasu emailem na vysledky@skialpnadhrobem.cz. Do emailu rovněž uveďte jména dvojice tak, jak jste je uvedli při registraci a středoevropský čas startu a cíle. V neděli 7.2. v 11:30 končí příjem výsledků.

Výsledky budou průběžně zpracovávány a zapisovány do výsledkové listiny výše. Předpokládaný čas vyvěšení oficiálních výsledků 7.2. ve 14:00 hod.

je dobré vědět:

Komentáře nejsou povoleny.